facebook

O nas

Atelier Iwona Korsak, usługi-szkolenia mieści się przy ulicy Owocowej nr 3 na os. Piaski w Gorzowie Wlkp. Atelier powstało w maju 2008r. i cały czas dynamicznie się rozwija. Ciągle zwiększamy ofertę o nowe zabiegi, powiększamy powierzchnię usługową. W gabinetach, kosmetycznym i masażu, wykonujemy zabiegi na twarz i ciało. W każdym gabinecie jest tylko jedno stanowisko kosmetyczne, co stwarza miłą i intymną atmosferę. Uczucie to staramy się potęgować grą świateł (w tym świeczek) i aromatami olejków zapachowych. Atelier Urody powstało z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wykwalifikowany personel pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Atelierto miejsce, gdzie wśród woni aromatycznych olejków i relaksacyjnej delikatnej muzyki, znajdą Państwo bogatą ofertę zabiegów dla całego ciała a piękny kolor skóry zapewni Wam najnowocześniejszy system zdrowego opalania. Klimat naszego salonu sprawi, iż zarówno Panie jak i Panowie znajdą tutaj dla siebie oazę spokoju, relaksu i zapomnienia.
 
Działalność Atelier opiera się wyłącznie na sprawdzonych, bezpiecznych i skutecznych metodach profesjonalnego przeciwdziałania objawom starzenia się. W codziennej działalności staramy się zapewnić stały wzrost poziomu naszych usług. W tym celu korzystamy ze sprzętu i produktów renomowanych firm. Uczestniczymy w konferencjach, targach, warsztatach, gdzie wymieniamy i zdobywamy nasze doświadczenia.

Wydarzenia

 • Instytut Psycho-Dietetyczny - kompleksowe podejście do klienta. Dietetyk - Psycholog. Indywidualny program dla każdego klienta
 • Drenaż limfatyczny to nowe urządzenie dla Naszych klientów. Wspomaga układ krążenia, najlepsze dla zmęczonych nóg.
 • Bezwzględna nowość! : przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 2:1 rzęsami VIP Fur Lashes z naturalnego włosia norki syberyjskiej. Niepowtarzalny efekt, miękkość i naturalność to nowe spojrzenie na zabieg zagęszczania rzęs. Tylko w naszym Salonie, jedyni w Gorzowie!
 • Nie można zapomnieć o rewelacyjnych zabiegach dla Panów - liftingujących, odchudzających, rewitalizujących . ZAPRASZAMY.
 • Nie sposób wymienić wszystkich nowych zabiegów, które wprowadzone zostały do oferty dla zwiększenia jakości i jeszcze lepszych, szybszych efektów na skórze twarzy i ciała naszych klientów.
 • W listopadzie 2010r. oferta Salonu poszerzyła się o nowe urządzenie Lifting bez skalpela Falami Radiowymi. Super efekty na twarz i ciało! To jednocześnie nowe miejsce w Atelier - Studio masażu i smukłej sylwetki Grażyny Łagody
 • Dd maja 2010r. funkcjonuje w budynku Atelier Body Studio Anny Rusakiewicz , a w nim najnowocześniejsze urządzenia do spalania tkanki tłuszczowej i redukcji cellulitu typu Vacu Active. To bieżnia do aktywnego spędzenia czasu wraz z podciśnieniem lub sauną na podczerwień. Poza tym rollmasażer do wyboru klienta.
 • Dużym powodzeniem cieszy się możliwość wykupienia zabiegu na prezent dla bliskiej osoby. W zależności od wysokości kwoty, jaka jest przeznaczona, wraz z zamawiającym ustalamy rodzaj zabiegu dla osoby obdarowanej. Jak do tego dodamy piękne ...... ale to pozostaje w tajemnicy naszej i osoby, która korzysta z prezentu w naszym Atelier
 • Od listopada zapraszamy na zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs.
 • Wraz z nastaniem jesieni wprowadziłyśmy do gabinetów nowe zabiegi na ciało. Mają zregenerować naszą skórę, nawilżyć i dodać energii na długie jesienne dni. Maski owocowe, diamentowe i inne będą świetnym początkiem przywitania jesieni.
 • Wraz z zakończeniem wakacji zakończył się remont salonu. Poszerzyliśmy powierzchnię i przeniosłyśmy gabinety na piętro. W nowych pomieszczeniach zmieniony został zupełnie wystrój, kolory.
 • Od lipca'09 wykonujemy tatuaż brokatowy na dowolnej części ciała jako efektowne uzupełnienie stroju oraz makijażu.
 • W czerwcu 2009 r. w Gorzowie Wlkp. odbyły się po raz pierwszy Targi Zdrowia i Urody Wellnes 2009. Nasz salon brał w nich czynny udział. Mieliśmy swoje stanowisko, na którym oprócz przedstawienia oferty naszych usług oglądający mogli skorzystać z masażu klasycznego wybranej części ciała, opalania natryskowego, masażu metodą endermology. Ponadto przedstawiałyśmy pełny zakres świadczonych przez nas usług w gabinetach. W tle wyświetlany był film przedstawiający przebieg zabiegów, co pozwoliło lepiej poznać atmosferę naszego salonu. Chętnych nie brakowało...
 • W maju 2009r. minął rok działalności Atelier Urody. Z tej okazji dostałyśmy symboliczne 2 kokosy od zaprzyjaźnionych klientek i przyjaciół. Wypiliśmy po lampce szampana i wymienialiśmy swoje spostrzeżenia i uwagi.
 • W kwietniu 2009r. poszerzyliśmy naszą ofertę o opalanie natryskowe preparatem SunFx.
 • W Atelier od stycznia 2009 przyjmuje lekarz medycyny estetycznej dr Marcin Jadczak, który przyjeżdża do nas i naszych klientów 2 razy w miesiącu z Warszawy. Udziela konsultacji oraz wykonuje zabiegi m.in. likwidujące zmarszczki (tj.botox, kwas hialuronowy, wypełniacze), peelingi, mezoterapię igłową, lipolizę i wiele innych.

 

statystyka