facebook

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs

VIP FUR LASHES
Absolutna nowość! Podwójnie zagęszczone, pięknie podkręcone rzęsy.

VIP FUR LASHES to unikatowy produkt i technika, pozwalająca na zagęszczanie i przedłużenie rzęs.

Oryginalne rzęsy VIP FUR LASHES, dzięki swojej delikatnej strukturze, pozwalają na stosowanie nowej metody podwójnego zagęszczenia. Naturalne w 100% rzęsy wykonane są z włosia. Dzięki temu, są lekkie i delikatne w dotyku. Efektem profesjonalnego zabiegu są pięknie podkręcone, długie i naturalnie ciemne rzęsy. Stanowią efektowną oprawę oczu, nadają spojrzeniu wyjątkowej głębi.

Efekt jest olśniewający.

VIP FUR LASHES spełnione obietnice piękna.
Cena: pierwsza aplikacja      300 zł.
         uzupełnienie        80 zł.- 130 zł.

 

     

     

 

Perfekt Lux Lashes
Metoda przedłużania rzęs polegająca na przyklejeniu syntetycznej rzęsy do naturalnej (jedna do jednej), dzięki której osiąga się efekt przedłużenia, pogrubienia i zagęszczenia.
Rzęsy Pernament Lashes wykonane są z wysokiej jakości syntetycznego jedwabiu idealnie imitujące naturalną rzęsę. Są anatomicznie profilowane, co ułatwia ich idealne dopasowanie do naturalnych rzęs.
Efekt przedłuzenia utrzymuje się w przybliżeniu 6-8 tygodni i jest uzależniony od naturalnego cyklu żywotności rzęsy. Długość życia naturalnej rzęsy wynosi około 90 dni.
Zabieg przedłużania wykonuje się na rzęsach w środkowym stadium a więc na takich, które pozostaną na powiece jeszcze około 45 dni. Przyklejając sztuczne rzęsy nie można dokładnie określić na jakim etapie są naturalne rzęsy. Dlatego potrzebne są w takich zabiegach uzupełnienia, które wykonuje się po około 3-4 tygodni dla podtrzymania pożądanego efektu.
Klientka powinna być wyraźnie poinformowana o pielęgnacji i przeciwwskazaniach po zabiegu, ponieważ trwałość rzęs jest uzależniona od ścisłego ich przestrzegania. Nie wolno w żadnym wypadku samodzielnie usuwać lub wyrywać przedłużonych rzęs. Może to spowodować ich uszkodzenie i utrudnić regenerację.
Ilość przyklejonych rzęs zależy od ilości naturalnych rzęs na powiece (od 30 do 50 rzęs na jednym oku). Grubość i długość rzęs powinna być dostosowana do długości naturalnej rzęsy. Aby efekt był bardziej naturalny należy wybrać rzęsy różnej długości. Należy pamiętać, że można przedłużyć naturalną rzęsęo 30 - 50%.
Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:
- choroby alergiczne oczu,
- zapalenie spojówki,
- całkowity brak rzęs,
- nadpobudliwość i brak cierpliwości,
- trichotillomania.
CENA  pierwsza aplikacja 180 zł
          uzupełnienie  60 - 100 zł

statystyka